OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » HRA pro Tebe

HRA pro Tebe

Nabízíme výukové programy a projekty pro školy a školky v Královéhradeckém a Pardubickém kraji.

Jsme tady pro Vaše děti. Víme, že je důležité podporovat rozvoj jejich logického myšlení, rozvoj komunikace, zdravého sebevědomí a koncentrace pozornosti. Učíme Komenského formou „škola hrou” a škola pohybem. Působíme především v Královéhradeckém a Pardubickém kraji, kde nabízíme výukové programy.

Radek   Jmenuji se Radek Beneš, pracuji jako realitní makléř a konzultant projektového řízení staveb, zaučuji lektory programu MTU a působím jako certifikovaný instruktor MISP.
 Simona   Jmenuji se Simona Strejčková, pracuji jako certifikovaný poradce pro výživu, masérka, instruktorka Body & Mind a certifikovaný instruktor MISP.


Kurzy provádíme osobně nebo zaškolenými lektory.

Masáže do škol - masáže děti dětem

Asociace MISA
Výuka masáží pro děti 4-12 let

V rámci programu Masáže ve školách nabízíme výuku masáží pro děti v ZŠ a MŠ. Tento program je pro děti přínosný hned ve dvou oblastech - fyzický rozvoj a rozvoj duševního zdraví a pohody.
Děti, které se zapojily do tohoto programu, jsou uvolněnější, lépe se soustředí na výuku, mají vyšší sebevědomí a sebeúctu a dokážou lépe respektovat samy sebe i ostatní děti. Pozitivní je také snížení výskytu agresivního chování a šikany. V oblasti tělesné se v tomto programu u dětí podporuje růst a integrace nervového systému.

Cena: 375 Kč/ dítě/ kurz
Délka kurzu: 3 - 5 lekcí
Délka kurzu se odvíjí od věku dětí a počtu cviků, které děti zvládnou v jedné lekci.
Královéhradecký kraj a Pardubický kraj

Malá technická univerzita

MTU

Série vzdělávacích lekcí pro malé předškoláky. Pracujeme hravou formou s podporou jejich oblíbené stavebnice. Názorně a jednoduše, prožitkem a realisticky vysvětlujeme vybraná témata (Malý architekt, Malý inženýr, Stavitel mostů, Stavitel věží, Stavitel města). Lekce jsme připravovali nejen s pedagogy a psychologem, ale také s architektem či projektanty. Dětí si hrají, my ale víme, že pracují a učí se nové věci.
Cena: 1000 Kč/ skupinu do počtu 25 dětí, při vzdálenosti do 50km od Hradce Králové
Královéhradecký kraj a Pardubický kraj

 


Kontakt

Nakladatelství a vydavatelství Modrý slon - zastoupení pro Hradec Králové
Radek Beneš
+420 602651501