OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Ukázky z knih » Ukázka z knihy V ZOO

Víte, když se někoho dospělého zeptáte, jestli zvířátka v zoologické zahradě umí mluvit, odpoví vám, že zvířátka v ZOO samozřejmě mluvit neumějí. Jenomže všechny děti na světe přece ví, že to tak docela není pravda...

Nyní už stačí jen dosadit dvě jména a nechte děti ať zjistí jak to doopravdy je s tím mluvením. Příběh je možná vhodnější pro chlapce, ale akční dívky se v něm jistě také najdou.

Jména dětí v jednotlivých pádech není nutné skloňovat striktně dle pravidel češtiny. Pokud ve skutečnosti svého hrdinu oslovujete jiným tvarem jména, upravíme text dle Vašeho přání (např. v příběhu o Vašíkovi ho můžeme oslovovat "Véno").

Ukázky z knih - ukazka_zoo_01_titul.jpg (náhled)Ukázky z knih - ukazka_zoo_04_obr7.JPG (náhled)Ukázky z knih - ukazka_zoo_06_obr16.jpg (náhled)Ukázky z knih - ukazka_zoo_08_obr35.jpg (náhled)Ukázky z knih - ukazka_zoo_12_obal.JPG (náhled)

 Ukázka obalu a vybraných ilustrací.


Kontakt

Nakladatelství a vydavatelství Modrý slon - zastoupení pro Hradec Králové
Radek Beneš
+420 602651501